Školské multilicencie

Pre školy ponúkame elektronické slovníky a ďalšie jazykové tituly za výhodné multilicenčné ceny. Multilicenčná ponuka je špeciálne vytvorená tak, aby čo najlepšie vyhovovala potrebám škôl, ktoré sú vybavené počítačovými a jazykovými učebňami alebo interaktívnymi tabuľami.

Slovníky Lingea Lexicon 5 môžu bežať lokálne aj na školskom serveri.
Ponúkame niekoľko variantov licencií, je možné dohodnúť aj kombináciu týchto variantov ako riešenie pre používateľov s pevnými PC a notebookmi.

Pri objednávke elektronických produktov môžete zvoliť niekoľko modelov:

1. Objednávka konkrétneho počtu vybraných titulov, pričom ich jednotková cena sa s vyšším počtom licencií výrazne znižuje bez ohľadu na to, či ide o rôzne tituly.
  2. Objednávka neobmedzenej licencie pre celú školu. Produkty môžete takto nainštalovať na všetky počítače v škole vrátane notebookov učiteľov.
  3. Objednávka prenájmu elektronických produktov.

Ponúkame vám cenovú výhodnosť, jednoduchú správu softvéru a jeho pravidelné aktualizácie. Samozrejmosťou je technická podpora počas celého trvania platnosti licencie. Táto ponuka platí len pre základné, stredné a vyššie odborné školy.

Ak máte záujem o licenciu pre celú školu, avšak škola v súčasnosti nedisponuje dostatočnými finančnými prostriedkami, je možné dohodnúť postupné bezúročné splácanie tejto väčšej investície. Na vybrané slovníky vám radi vypracujeme splátkový kalendár s pevne danými splátkami rozloženými na obdobie, ktoré vám bude vyhovovať. Maximálna doba splácania je tri roky.

Všetky elektronické tituly si môžete zdarma a nezáväzne vyskúšať.

Z aktivačného centra Lingea si stiahnite a nainštalujte slovníky podľa svojho výberu. Ide o 30-dňovú plne funkčnú verziu produktov. Ak budete mať záujem o prezentáciu elektronických slovníkov, radi k vám do školy prídeme.

kontakt:
Erika Sedunková